URBIS METAL 10 GB D4X75 MM
Product code: 501980520
€4,82
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 7.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 4 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Tērauds, Čuguns |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Forte Tools |
| Darbības zonas garums | 4.3 cm |
| Urbja tips | HSS |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 501980520 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS METAL 10 GB D4X75 MM