URBIS HSS FOR METAL 1.5X40MM
Product code: 500999920
€0,58
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 4 cm |
|---|---|
| Diametrs | 1.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Kolekcija | Metal Drill Bit |
| Modelis | - |
| Darbības zonas garums | 1.8 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Pakāpju urbis Makita Standard D-40107, metāla, trīsstūris, 4-32 mm x 10.2 cm |
| Barcode | 500999920 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS HSS FOR METAL 1.5X40MM