URBIS HARD. BET.BLUE GR.CYL-5 3X50X90 MM
€2,28
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 9 cm |
|---|---|
| Diametrs | 3 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 50 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500973709 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS HARD. BET.BLUE GR.CYL-5 3X50X90 MM