Product information
| Garums | 7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Flīzes |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Svars | 0.012 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500872437 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS FOR TILE AND GLASS 5X70 MM