URBIS FOR METAL HSS-G 4.5X80MM
Product code: 500220711
€0,86
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 8 cm |
|---|---|
| Diametrs | 4.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 4.7 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500220711 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS FOR METAL HSS-G 4.5X80MM