URBIS FOR CONCRETE 12X150MM SILVER PERCUSSION
€2,76
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Diametrs | 12 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 10 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 100 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500551696 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS FOR CONCRETE 12X150MM SILVER PERCUSSION