URBAN FOR CONCRETE, 8X120MM SILVER PERCUSSION
€1,80
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 12 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 8 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 80 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500551703 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBAN FOR CONCRETE, 8X120MM SILVER PERCUSSION