Product information
| Svars | 0.53 kg |
|---|---|
| Jauda | 1800 W |
| Gaisa plūsmas caurlaidība | 200 - 500 l/min |
| Darba temperatūra | 50 - 600 °C |
| Produkta veids | Pūtējs |
| Zīmols | Bosch Green |
| Modelis | UNIVERSALHEAT 600 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Iespēja izvēlēties temperatūras un gaisa plūsmas variantus |
| Izcelsmes valsts | Rumānija |
| Barcode | 502050315 |
- Temperature settings and a removable heat shield make the tool more versatile
- The heating element provides quick heating and even heat distribution
- The three-position switch allows you to choose temperature and airflow options
- The back of the tool has a non-slip rubber surface for placement
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: UNIVERSALHEAT 600 HAIR DRYER