Product information
| Garums | 194.5 mm |
|---|---|
| Produkta veids | Statīvi |
| Zīmols | Scheppach |
| Modelis | UMF 1550 Universal Angle Saw Stand |
| Augstums | 91.5 mm |
| Svars | 9.8 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501580198 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: UNIVERSAL STAND UMF 1550