UNIVERSAL SAW BLADES SET DEWALT 6 DT2444-QZ
€14,60
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 20.3 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 203 mm |
| Zobu solis | 1.8 - 5.1 mm |
| Piemērots griešanai | Raupjš, Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 6 |
| Produkta veids | Figūrzāģa komplekts |
| Zīmols | Dewalt |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla |
| Plāksnes biezums | 0.2 - 10 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502536381 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: UNIVERSAL SAW BLADES SET DEWALT 6 DT2444-QZ