Product information
| Garums | 80 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Kärcher |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | "Click" sistēma. "Aqua Stop" funkcija |
| Barcode | 500957304 |
Connecting, disconnecting, and fixing is now easy – with Kärcher's practical and ergonomic universal hose connector featuring an Aqua Stop mechanism and a soft plastic handle for comfortable use. The flexible connection system makes watering both large and small gardens or other surfaces especially simple. Tap connectors and hose connectors are incredibly important for all quality irrigation systems. The universal hose connector with the Aqua Plus mechanism can be combined with the three most common hose diameters and all thread systems.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: UNI PLUS AQUASTOP CONNECTION KÄRCHER