Product information
| Garums | 79 cm |
|---|---|
| Platums | 59 cm |
| Biezums | 7 mm |
| Kartē | 0.4661 m² |
| Produkta veids | Kokšķiedru apakšklāji |
| Zīmols | Steico |
| Modelis | 421242 |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Siltuma caurlaidība, W/(m2•K) | 0.10 |
| Spiedes stiprība, kPA | 150 |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Papildus informācija | Iekštelpu lietošanai, lamināta grīdas segumam un parketam. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502010997 |
Excellent acoustic properties, smooths out even large irregularities.
Density - 250 kg/m3
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: UNDERLAY 7X590X790MM ECOSILENT STEICO