Product information
| Maksimālais griezes moments, Nm | 73 |
|---|---|
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Bezvadu triecienurbjmašīna |
| Zīmols | Makita |
| Svars | 1.5 kg |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-1800, 0-550 |
| Ātrumu skaits | 21 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 38 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Trokšņa līmenis | 94 dB |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502561736 |
- 18 V • 0–1800 minˉ¹ • 620 W • 70/36 Nm
- Plašs jaudīgu triecienurbjmašīnu/skrūvgriežu ar LED apgaismojumu klāsts
- Liels griezes moments 36/70 Nm (mīksts/ciets savienojums).
- Akmens materiālu urbšana ir iespējama ar trieciena funkciju.
- 21 sajūga iestatījums un urbšanas režīms efektīvai veiktspējas kontrolei.
- Metāla zobratu konstrukcija īpaši augstai transmisijas izturībai.
- Jaudīgais dubultais LED efektīvi apgaismo darba vietu.
- Metāla ātrās atbrīvošanas kasetne iztur lielas slodzes.
- Akumulators un lādētājs nav iekļauts standarta komplektācijā.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TRIECIENURBMAŠĪNA DHP489Z 18V MAKITA