Product information
| Garums | 48 cm |
|---|---|
| Platums | 28 cm |
| Augstums | 63 cm |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās. |
| Ar riteņiem | Jā |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Stanley |
| Kolonnu skaits | 16 |
| Ar rokturi | Jā |
| Ūdensnoturīgs | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501071527 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TOOL BOX ON WHEELS 1-70-326