Product information
| Garums | 59.8 cm |
|---|---|
| Platums | 59.8 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Tubadzin |
| Kolekcija | Arona |
| Modelis | Beige |
| Formāts | 60 x 60 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.79 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502567427 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TILE SANDIO BEIGE MAT 59.8X59.8 (1.79)