Product information
| Svars | 25 kg |
|---|---|
| Darba temperatūras diapazons | 10 - 25 °C |
| Produkta veids | Maisījums |
| Zīmols | - |
| Žāvēšanas laiks | 10 - 18 h |
| Patēriņš | 2,5-6,0 kg / m² |
| Papildus informācija | Krāsa: pelēka |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 501033475 |
Areas of use:
• indoors and outdoors
• walls and floors
• concrete, lightweight concrete
• terrazzo, old ceramics
• balconies, terraces
• building boards, waterproofing
• heated floors
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TILE ADHESIVE 3100 UNIFIX 25KG GRAY