THREAD ROD WITH 2 NUTS, 2 WASHERS M12X400
€0,84
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Cinkots |
|---|---|
| Garums | 400 mm |
| Diametrs | 12 mm |
| Produkta veids | Vītņu stienis ar uzgriežņiem un paplāksnēm |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Standarts | DIN 975 |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Pārklājums: Cinkots. Garums: 300 mm. Diametrs: 12 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501732744 |
Durable 12 mm diameter threaded washer with two nuts and two washers for fastening. The threaded washer is galvanized, ensuring its resistance to rust. The length of the threaded washer is 40 cm. The country of origin is China.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: THREAD ROD WITH 2 NUTS, 2 WASHERS M12X400