Product information
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Diametrs pirms saraušanās | 3.2 mm |
| Diametrs pēc saraušanās | 1.6 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Zīmols | Okko |
| Saraušanās temperatūra | 120 - 200 °C |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Barcode | 501728379 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: THERMAL TUBE RC/PBF1/8 3.2/1.6 S