Product information
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Diametrs pirms saraušanās | 6.4 mm |
| Diametrs pēc saraušanās | 3.2 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Melna krās. |
| Zīmols | Okko |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Saraušanās temperatūra | 120 - 200 °C |
| Papildus informācija | Diametrs pirms saraušanās: 6.4 mm. Diametrs pēc saraušanās: 3.2 mm. Materiāls: Polivinilhlorīds. Saraušanās temperatūra: 120 - 200°C |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501728614 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: THERMAL TUBE RC/PBF1/4 6.4/3.2 M