Product information
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Diametrs pirms saraušanās | 4.8 mm |
| Diametrs pēc saraušanās | 2.4 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Dzeltena krās., Zaļa krās. |
| Zīmols | Okko |
| Saraušanās temperatūra | 120 - 200 °C |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Barcode | 501754652 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: THERMAL TUBE 4.8/2.4 YELLOW