Product information
| Garums | 9.7 mm |
|---|---|
| Diametrs | 5.8 mm |
| Materiāls | Oglekļa tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Tērauda kniežu uzgriežņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Skrūves tips | M4 |
| Kniežu materiāla biezums | 0.5 - 3 mm |
| Svars | 30 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 9.7 mm. Diametrs: 5.8 mm. Kniežu materiāla biezums: 0.5 - 3mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502176125 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TAPERED RIVETS M4 0.7X9.7 MM 20PCS