TAPE MEASURE SPECIALIST+ PREMIUM 5 MX27 MM
€8,37
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 5 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Metāls |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri |
| Ar fiksatoriem | Jā |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Specialist+ |
| Modelis | Premium |
| Lentas platums | 27 mm |
| Mērogs | 1mm |
| Ar rokturi | Nē |
| Magnētiskais gals | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502330326 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TAPE MEASURE SPECIALIST+ PREMIUM 5 MX27 MM