Product information
| Garums | 1150 mm |
|---|---|
| Darbības zonas platums | 245 mm |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Rakšanas mērķis | Universāls |
| Produkta veids | Liekšķēre |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 1.7 kg |
| Krāsa | Sarkana krās., Zila krās. |
| Kāta materiāls | Alumīnijs, Metāla sakausējums |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Svars: 1.17 kg. Darbības zonas platums: 245 mm. D tipa rokturis |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502339916 |
LIEKŠĶERE HAUSHALT S6121 HH, 1150 MM
Šo lāpstu var izmantot ļoti daudzpusīgi, lai izlīdzinātu dažādas virsmas, smiltis, granti, zemi, irdenus materiālus vai aizbēršanu. Lāpstas ergonomiskā metāla kāts ar ērtu rokturi nodrošina pareizu, stabilu stāju darba laikā un samazina muskuļu sasprindzinājumu. Nerūsējošā tērauda lāpstas galva ir spēcīga un izturīga.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TAISNA METĀLA LIEKŠĶERE S6121 HH