Product information
| Spriegums | 220 V |
|---|---|
| Garums | 6 cm |
| Platums | 2 cm |
| Augstums | 1.5 cm |
| Produkta veids | Slēdži |
| Zīmols | Okko |
| Palīgierīces tips | Slēdzis |
| Kolekcija | KF-DS-5A |
| Nominālā strāva | 2.5 A |
| Fiksēts slēdzis | Uz lampas vada |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501787568 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SWITCH KF-DS-5A ON CABLE BLACK