Product information
| Strāvas stiprums | 25 A |
|---|---|
| Spriegums | 400 V |
| Fāžu skaits | 3 |
| Poli | 3P |
| Zīmols | ETI |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Strāvas stiprums: 25 A. Spriegums: 400 V |
| Barcode | 500910869 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SWITCH AUTOM SV 325 25A 3F 02423322(4)