Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Garums | 325 mm |
| Platums | 91 mm |
| Produkta veids | Pamata |
| Zīmols | Domax |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Augstums | 120 mm |
| Papildus informācija | Krāsa: Sudraba. Materiāls: Metāls. Garums: 325 mm. Platums: 91 mm. Augstums: 120 mm |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502108874 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SUPPORT SHOE U-SHAPE 91X120X325