STŪRAINIS ALUM. ANOD.ZELTA MM2000X30X30
Product code: 502126780
€3,72
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Anodēts |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 30 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 30 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502126780 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STŪRAINIS ALUM. ANOD.ZELTA MM2000X30X30