STŪRAINIS ALUM.ANOD.SUD.MM2000X40X40X1.2
Product code: 502126825
€6,31
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Anodēts |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 40 mm |
| Biezums | 1.2 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502126825 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STŪRAINIS ALUM.ANOD.SUD.MM2000X40X40X1.2