Product information
| Garums | 120 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Nav asu stūru |
| Produkta veids | Taisnas drenāžas lāpstas |
| Zīmols | Haushalt |
| Darbības zonas platums | 16 cm |
| Svars | 1.56 kg |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Metāla sakausējums |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Platums: 16 cm. Kopējais garums: 120 cm. Svars: 1.56 kg. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502339945 |
STRAIGHT METAL SPADE DRAINAGE S6127 O
Drainage spade with a metal handle, ergonomic grip, and a durable specially shaped steel head.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STRAIGHT METAL SPADE DRAINAGE S6127 HH