Product information
| Garums | 200 cm |
|---|---|
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 5 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Tērauda marka | S235 |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Tērauds |
| Pārklājums | Nav |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501727431 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STEEL STRIP 5X60MM 2M