Product information
| Garums | 200 cm |
|---|---|
| Platums | 120 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Biezums | 12 mm |
| Tērauda marka | S235 |
| Zīmols | - |
| Papildus informācija | Garums: 2000 cm. Platums: 120 mm. Augstums: 120 mm. Biezums: 12 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Parastā cena | Twist uzgalis Bosch 2608522469, PH3, 25 mm |
| Barcode | 501727853 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STEEL ROD SQUARE 12X12MM 2M