Product information
| Garums | 202.4 cm |
|---|---|
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Aplodas paplašināšana |
| Zīmols | - |
| Platums | 10 cm |
| Krāsas nosaukums | Šāles ozola krās. |
| Komplekts | 2,5 vienību komplekts: 2 vertikāli un 1 horizontāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: gaiši pelēka ozola koka imitācija |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| TOP prece | Grīdlīste FU084L 544723 FOF A015, 240 cm x 8 cm x 1.5 cm x 8 cm, balts krās. |
| Barcode | 502313305 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STAND.WIDE. SALE OAK. 100MM (2.5G./SET)