Product information
| Augstums | 240 cm |
|---|---|
| Platums | 52.7 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējs profesionāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 7.3 kg |
| Garums | 240 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Platformas augstums | 1660 mm |
| Pakāpju skaits | 8 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Slovākija |
| Barcode | 501967623 |
Stairs one-sided household steps Haushalt C04C/08, 240 cm
Stairs may also be needed in the household.
For this reason, such a model of stairs as Haushalt C04C/08 is in demand among buyers. This option is most often used in homes, although it can also be used in other premises. The stairs themselves are made of aluminum - a hard metal with 8 steps, one-sided. Their weight is 7.3 kg. The stairs are 1.66 m high. The total height of the stairs is 2.4 m.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STAIRS HOUSEHOLD 8 PACK. HAUSHALT