Product information
| Augstums | 341 - 788 cm |
|---|---|
| Platums | 47 cm |
| Kāpņu tips | 3 daļīgs universāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 17.8 kg |
| Garums | 341 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 12 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501955831 |
In a household, stairs may also be needed.
For this very reason, stairs such as Haushalt BL-E312 are in demand among buyers. This option is most often used in homes, although it can be used in other spaces as well. The stairs themselves are made of aluminum - a hard metal with 12 steps.
Its weight is 17.8 kg. It consists of three parts, which can be arranged in different ways as needed: use connected at the top and build in the letter A shape; use connected at the top and build in the letter A shape with one elongated part; use one part (height 3.4 m), which is supported against the wall; to be used by connecting both parts (height 7.8 m) and resting on the wall.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STAIRS 3X12 BL-E312 335/839 CM H