STAINLESS STEEL RIVETS HALF AP. 4.0X6 50 PCS.
€1,78
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 6 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Nerūsējošā tērauda kniedes pusapaļa galva |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 1 - 2.5 mm |
| Svars | 100 kg |
| Krāsas nosaukums | Nerūsējošā tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 6 mm. Diametrs: 4 mm. Kniežu materiāla biezums: 1 - 2.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502176059 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STAINLESS STEEL RIVETS HALF AP. 4.0X6 50 PCS.