Product information
| Tvertnes tips | Pārvietojams |
|---|---|
| Tilpums | 1 l |
| Produkta veids | Izkliedētāji |
| Zīmols | Prosperplast |
| Modelis | Sharkie ISSS-G642 |
| Garums | 290 mm |
| Platums | 95 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Barcode | 502557253 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPREADER SHARKIE ISSS