Product information
| Sprauslas tips | Laistītājs |
|---|---|
| Materiāls | Metāls, Misiņš, Plastmasa |
| Produkta veids | Smidzinātāji |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 135 mm |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 285 mm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Maksimālais izsmidzināšanas laukums | 226.8 m² |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: melna, sarkana. Materiāls: metāla, plastmasa |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501793596 |
NOZZLE HAUSHALT YM8104D, SPRAYER
Create a harmonious environment for your plants by watering them timely and adequately! Haushalt YM8104D has a built-in pulsating sprinkler that irrigates an area with a 24 m radius. The desired section of the circle can be adjusted. Made from high-quality plastic, brass, and metal alloy, this sprinkler is durable and reliable.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPRAYER YM8104D H