Product information
| Sprauslas tips | Stāvošs, Svārstveida |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Smidzinātāji |
| Zīmols | Kärcher |
| Garums | 546 mm |
| Platums | 160 mm |
| Augstums | 88 mm |
| Svars | 0.8 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās. |
| Ar rokturi | Nē |
| Metāla apsmidzināšanai | Nē |
| Smidzināms uz virsmas | 320 m² |
| Minimālais izsmidzināšanas laukums | 25 m² |
| Maksimālais izsmidzināšanas laukums | 320 m² |
| Smidzināšanas attālums | 20 m |
| Minimālais izsmidzināšanas attālums | 5 m |
| Maksimālais izsmidzināšanas attālums | 20 m |
| Urbumu skaits | 20 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 500991754 |
The exercise sprayer OS 5.320 SV with watering width control is designed for irrigating medium-sized and large areas and gardens. It is a modern sprayer with flow regulation from zero to maximum. Kärcher sprayers are produced with a plug-in or push-on base. Now Kärcher exercise sprayers are even easier to use. They have built-in splash protection "SplashGuard", which ensures convenient system placement, so you won't get wet. Kärcher sprayers are equipped with integrated proven "Click" systems, making it easy to connect the sprayers to garden hoses. Be smart, water with Kärcher!
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPRAYER 320M2 OS 5320