Product information
| Garums | 40 cm |
|---|---|
| Diametrs | 16 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 33 cm |
| Urbja tips | Vītņveida |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Spirālveida koka urbis Makita 3D E-07820, koks, hex, 13 mm x 40 cm |
| Barcode | 500221060 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPIRAL DRILL FOR WOOD 16X400MM D-07478