Product information
| Kolonnu savienotājs | 1/2" |
|---|---|
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 18 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Aizdedzes sveces galviņa |
| Zīmols | Proxxon |
| Diametrs | 18 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Metālu sakausējums |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 501796191 |
This is a hex socket designed for installation on spark plugs. It has a thermoplastic rubber (TPR) insert for safe and reliable spark plug installation.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPARK PLUG SOCKET 18 MM 1/2IN 23443