Product information
| Garums | 75 cm |
|---|---|
| Darbības zonas platums | 34.5 cm |
| Svars | 0.8 kg |
| Produkta veids | Sniega lāpstas |
| Zīmols | Patrol |
| Platums | 34.5 cm |
| Darbības zonas garums | 31 cm |
| Darbības zonas biezums | 0.7 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Kāta materiāls | Koks |
| Ergonomisks rokturis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501734949 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SNOW SHOVEL