Product information
| Garums | 20.8 cm |
|---|---|
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Laiks |
| Rīku pielietojums | Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 24 mm |
| Produkta veids | Grieznes |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | Smartfit |
| Modelis | - |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Naža materiāls | Rūdīta tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Griešanas diametrs: Līdz 24 mm. Svars: 0.200 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502237034 |
Universal pruners with a changeable cutting diameter. Can quickly cut small twigs as well as thicker branches with a diameter of up to 24mm. The handy locking mechanism is accessible with one hand for safe storage. Ergonomic SoftGrip handles for easy and comfortable use. Length: 20.8cm. Weight: 192g.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SMARTFIT PRUNERS 1057169