SMALL ITEM BOX QBRICK ONE XL 58X38X13CM
€20,57
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 58 cm |
|---|---|
| Platums | 38 cm |
| Augstums | 13 cm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Qbrick |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ar rokturi | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: Melna, Sarkana. Ar rokturi: Jā |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502222259 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SMALL ITEM BOX QBRICK ONE XL 58X38X13CM