SLIP DISK LAP 125X20X18 532061-6008/3008
€2,68
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 20 mm |
| Stieples | Ar mazu, Misiņa |
| Produkta veids | Stiepļu suka |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 18 mm |
| Piemēroti rīki | Asināšanas iekārtām |
| Komplekts | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Augstums: 18 mm. Diametrs: 125 mm. Iekšējā cauruma diametrs: 20 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502117681 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SLIP DISK LAP 125X20X18 532061-6008/3008