Product information
| Garums | 650 mm |
|---|---|
| Asmens garums | 225 mm |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Redukcijas mehānisms | Jā |
| Maksimālais griešanas biezums | 10 mm |
| Produkta veids | Dzīvžoga šķēres |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 225 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Asmens garums: 225 mm. Maksimālais griešanas biezums: 10 mm |
| Barcode | 502145117 |
Uzturiet savu dārzu kārtīgu un labi koptu ar Okko 650 mm dārza šķērēm dzīvžogiem. Izstrādātas efektīvai un ērtai lietošanai, šīs dārza šķēres ir vērtīgs papildinājums jebkuram dārzkopības rīku komplektam, lieliski piemērotas krūmu veidošanai un dārza dzīvžogu uzturēšanai.
Ar kopējo garumu 650 mm, šīs šķēres nodrošina labu sasniedzamību dažādiem dzīvžogu kopšanas darbiem. Izturīgie 225 mm asmeņi ir izstrādāti precizitātei, ļaujot viegli apgriezt un veidot augus. Ar maksimālo griešanas biezumu 10 mm, tās ir piemērotas dažādu zaru un stumbru griešanai.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ŠĶĒRES DZĪVŽOGU 65CM VG334