SĪKU PRIEKŠMETU KASTE OKKO 19.2X14.3X5CM
Product information
| Garums | 19.2 cm |
|---|---|
| Platums | 14.3 cm |
| Augstums | 5 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502558764 |
Uzturiet savas mazās lietas sakārtotas un viegli pieejamas ar Okko mazo priekšmetu organizēšanas kastīti. Paredzēta efektivitātei, šī kompaktā uzglabāšanas risinājums ir ideāli piemērots ikvienam, kam nepieciešams šķirot un uzglabāt dažādas sastāvdaļas.
Izgatavota no izturīgas plastmasas, šai organizēšanas kastītei ir izturīga pelēka pamatne apvienojumā ar ērtu caurspīdīgu vāku. Caurspīdīgais vāks ļauj ātri identificēt saturu, neatverot kastīti, tādējādi ietaupot jūsu laiku un pūles. Tās pārdomātais dizains ietver vairākus fiksētus nodalījumus, kas redzami caur vāku, ideāli piemēroti dažādu veidu mazām detaļām atdalīšanai.
- Kompakti izmēri: Mērot 19,2 cm garumā, 14,3 cm platumā un 5 cm augstumā, tā ir piemērota dažādām telpām.
- Izturīgs materiāls: Izgatavots no izturīgas plastmasas, nodrošinot ilgmūžību un aizsardzību jūsu uzglabātajām lietām.
- Efektīva organizēšana: Piedāvā nodalītu dizainu sistemātiskai mazu komponentu šķirošanai.
- Skaidra redzamība: Caurspīdīgais vāks nodrošina tūlītēju satura apskati.
- Droša aizvēršana: Izstrādāta ar fiksatoriem, lai vāks transportēšanas vai uzglabāšanas laikā stingri turētos vietā.
Šī daudzpusīgā Okko organizēšanas kastīte var būt vērtīgs papildinājums jūsu darbnīcai skrūvēm, uzgriežņiem un skrūvēm, vai noderīgs rīks rokdarbu istabā pērlītēm, pogām un citiem rokdarbu piederumiem. Tā ir piemērota arī mazu elektronisko komponentu, makšķerēšanas piederumu vai pat rotaslietu organizēšanai. Ražota Polijā, tā piedāvā praktisku pieeju, lai novērstu jucekli.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SĪKU PRIEKŠMETU KASTE OKKO 19.2X14.3X5CM