Product information
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Tērauda marka | S235 |
| Zīmols | Arcansas |
| Garums | 500 mm |
| Platums | 400 mm |
| Biezums | 0.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502126232 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SHEET STEEL ROLLED 500X400X0.5MM