Product information
| Garums | 300 mm |
|---|---|
| Svars | 1.16 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 1.2 mm |
| Griešanas puse | Taisns griezums |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Richmann |
| Krāsa | Oranža krās. |
| Materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502341167 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SHEARS FOR SHEETING. PELICAN