SET OF 10 HSS-R DRILLS FOR METAL
Product code: 500499585
€7,20
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 13.3 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 8.7 cm |
| Urbja tips | HSS |
| Komplekts | 10 gabali: 1-10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Urbju komplekts metālam. Turētājs |
| Barcode | 500499585 |
- Type: metal spiral drill set
- DIN standard: DIN 338
- Drilled hole diameter: 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 mm
- Material (drill): rolled high-speed steel (HSS)
- Suitable material: metal / non-ferrous metal / PVC
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SET OF 10 HSS-R DRILLS FOR METAL