SET 13 METAL DRILLS PROMOLINE
Product code: 500552078
€9,91
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 10.1 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 6.3 cm |
| Urbja tips | HSS |
| Komplekts | 13 gabali: 1,5-6,5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 13 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Urbju komplekts metālam. Turētājs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500552078 |
- Type: metal spiral drill set
- DIN standard: DIN 338
- Drilling diameter: 1.5/2/2.5/3/3.2/3.5/4/4.5/4.8/5/5.5/6/6.5 mm
- Material (drill): rolled HSS
- Suitable for materials: metal / non-ferrous metals / PVC
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SET 13 METAL DRILLS PROMOLINE